Oversigt over medarbejderne på 10'ende
Billedet viser logoet for 10'ende Fredericia, der er rødt og hvidt.
10'ende Fredericia

40722981

10ende@fredericia.dk

Billedet viser logoet for 10'ende Fredericia, der er rødt og hvidt.
10'ende Fredericia

40722981

10ende@fredericia.dk

Billede af afdelingsleder Claus Bøtker
Claus Bøtker

Afdelingsleder

40722981

claus.botker@fredericia.dk

Billede af afdelingsleder Claus Bøtker
Claus Bøtker

Afdelingsleder

40722981

claus.botker@fredericia.dk

Billeder er af Anders Ladegaard, som er chef for unge og uddannelse
Anders Ladegaard

Chef for Unge og Uddannelse

40777568

anders.ladegaard@fredericia.dk

Billeder er af Anders Ladegaard, som er chef for unge og uddannelse
Anders Ladegaard

Chef for Unge og Uddannelse

40777568

anders.ladegaard@fredericia.dk

Billede af Charlotte Vium Voss, der er lærer
Charlotte Vium Voss

Lærer

25512714

charlotte.voss@fredericia.dk

Billede af Charlotte Vium Voss, der er lærer
Charlotte Vium Voss

Lærer

25512714

charlotte.voss@fredericia.dk

Iryna Kharkova, der er lærer
Iryna Kharkova

Lærer

25512715

iryna.kharkova@fredericia.dk

Iryna Kharkova, der er lærer
Iryna Kharkova

Lærer

25512715

iryna.kharkova@fredericia.dk

Jakob Gorm Madsen, der er lærer
Jakob Gorm Madsen

Lærer

25512716

jakob.madsen@fredericia.dk

Jakob Gorm Madsen, der er lærer
Jakob Gorm Madsen

Lærer

25512716

jakob.madsen@fredericia.dk

Michael Fabricius Winther, der er lærer
Michael Fabricius Winther

Lærer - orlov i skoleåret 21/22

25512717

michael.winther@fredericia.dk

Michael Fabricius Winther, der er lærer
Michael Fabricius Winther

Lærer - orlov i skoleåret 21/22

25512717

michael.winther@fredericia.dk

Sanne Kaiser, der er lærer
Sanne Kaiser

Lærer

sanne.kaiser@fredericia.dk

Sanne Kaiser, der er lærer
Sanne Kaiser

Lærer

sanne.kaiser@fredericia.dk

Sofie Kawa, der er lærer
Sofie Kawa

Lærer

25512719

sofie.kawa@fredericia.dk

Sofie Kawa, der er lærer
Sofie Kawa

Lærer

25512719

sofie.kawa@fredericia.dk

Søren Heine Nielsen, der er lærer
Søren Heine Nielsen

Lærer

22412836

Soren.h.nielsen@fredericia.dk

Søren Heine Nielsen, der er lærer
Søren Heine Nielsen

Lærer

22412836

Soren.h.nielsen@fredericia.dk

Sofie Svane Hansen, der er lærer
Sofie Svane Hansen

Lærer

25512718

sofie.s.hansen@fredercia.dk

Sofie Svane Hansen, der er lærer
Sofie Svane Hansen

Lærer

25512718

sofie.s.hansen@fredercia.dk